با کارت گرافیک ZOTAC محدودیت‎‌ها را بشکنید

شهر سخت افزار/ کمپانی ZOTAC نیز از قافله عقب نمانده و دست کم دو کارت کاستوم بر پایه جدیدترین پردازنده گرافیکی انویدیا تدارک دیده است. مدل !GeForce GTX 1060 AMP پرچمدار کارت های مبتنی بر پردازنده گرافیکی GTX 1060 و قدرتمندترین آنها است. در همین حال ZOTAC مدل کوچکتری نیز به نام GTX 1060 Mini تدارک دیده است.

مدل !GeForce GTX 1060 AMP یک کارت کارت تمام کاستوم بر پایه برد PC اختصاصی است. این کارت از کولر IceStorm مجهز به دو عدد فن ۹۰ میلی متری و دو عدد لوله ناقل حرارت مسی بهره می برد. فن های این کولر از فناوری FREZE برای توقف فن ها در دمای پایین با هدف به صفر رساندن آلودگی صوتی، پشتیبامی می کند. طبق معمول این کارت نیز دارای بک پلیت است. هرچند قابل تایید نیست، اما گفته می شود این فرکانس پایه هسته این کارت با ۵۱ مگاهرتز افزایش به ۱۵۵۷ مگاهرتز و فرکانس بوست به ۱۷۷۱ مگاهرتز افزایش یافته است که در مقایسه با مدل مرجع خیلی برانگیزنده نیست. در گذشته کارت های سری !ZOTAC AMP همواره جزو سریع ترین های بازار بوده اند.

افزون بر مدل AMP، دست کم ZOTAC یک کارت GTX 1060 دیگر به نام GeForce GTX 1060 Mini دارد. این کارت کوچک تنها توسط یک عدد فن و حرارت گیر آلومینیومی کوچکی خنک می شود و خبری از لوله ناقل حرارت نیست. همچنین این کارت اورکلاک نشده و دارای همان فرکانس هسته و حافظه مرجع می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *